У Португалії українська громада відсвяткувала десятиліття

29 вересня 2023, 18:59 161

З благословення голови Пасторально-міграційного відділу УГКЦ владики Степана Суса, референт зовнішніх звʼязків відділу о. Віталій Храбатин узяв участь у святкуванні 10-річчя української спільноти у м. Самора-Коррея (Португалія) у неділю, 24 вересня.

У Португалії українська громада відсвяткувала десятиліття

З нагоди ювілею Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав іменував настоятеля спільноти о. Тараса Гайванюка протоієреєм та уділив йому право носити золотий нагрудний хрест.

У неділю, у Всесвітній день мігранта та біженця, вірні та священники із вдячністю до Бога роздумували над власним пройденим шляхом і досвідом присутності Господа в житті.

Координатор Української капеланії в Португалії о. Гавриїл Тимчик привітав присутніх зі святом і подякував о. Тарасу за його служіння. Отець-координатор побажав усім вірного наслідування Ісуса - Доброго Пастиря. Отець Іван Гудзь подякував отцю Тарасу за те, що вміє бути вірним приятелем та братом для парафіян і священників у Португалії.

На святі також були: о. Іван Петляк, душпастир у Сетубалі, о. Матей Дзюрбан, ЧСВВ, настоятель Василіанського монастиря в Лісабоні, о. Сильвіо Литвинчук, ЧСВВ, настоятель Василіанської делегатури в Португалії і парох у Фатімі і Коїмбрі.

за матеріалами Пасторально-міграційного відділу УГКЦ