У Португалії освятили монастир Святого Йосифа

20 березня 2024, 14:52 237

17 березня, із благословення голови Пасторально-міграційного відділу УГКЦ владики Степана Суса, відбулося посвячення василіанського монастиря. Монастир освятив владика Іриней Білик, канонік Папської базиліки Санта Марія Маджоре.

У Португалії освятили монастир Святого Йосифа

Про це інформує ПМВ УГКЦ на сторінці у фейсбуці.

Божественну Літургію у храмі Різдва Пресвятої Богородиці в Лісабоні очолив владика Іриней Білик, ЧСВВ, канонік Папської базиліки Санта Марія Маджоре. Із ним співслужили о. Роберт Лисейко, протоархимандрит Василіанського чину та настоятель монастиря Святого Йосифа о. Матей Дзюрбан.

Після Літургії у Лісабоні владика Іриней освятив василіанський монастр Святого Йосифа в Санта-Ірії-де-Азоя. Окрім єпископа, участь в освяченні взяли протоархимандрит Василіанського чину о. Роберт Лисейко, делегат отця-протоархимандрита о. Сільвіо Літвінчук, настоятель монастиря Святого Йосифа о. Матей Дзюрбан, о. Микола Ярема, о. Венедикт Деркач, о. Ілля Фіголь, о. Гавриїл Тимчик та диякон Петро Токач.

У промові владика Іриней Білик побажав плекати й розвивати монаше життя на теренах Португалії.