У Пенсильванії здійснили парафіяльну пішу прощу до Макаду

23 жовтня 2023, 14:44 167

21 жовтня на парафії Покрову Пресвятої Богородиці Філадельфійської архиєпархії УГКЦ у містечку Макаду (штат Пенсильванія, США) відбулася піша проща із благословення митрополита Бориса Ґудзяка.

У Пенсильванії здійснили парафіяльну пішу прощу до Макаду

Про це повідомляють на фейсбук-сторінці парафії.

Паломники здійснили паломництво з м. Шенандоа із парафії Святого архистратига Михаїла. Отець Мирон Грабовецький, парох парафії, благословив подорожуючих і вручим усім прочанам медалики Пресвятої Богородиці. Відтак паломники прибули до парафії Покрову Пресвятої Богородиці в містечку Макаду.

Варто зазначити, храм Святого архистратига Михаїла в Шенандоа — перша святиня УГКЦ у Сполучених Штатах, а о. Мирон — найстарший священник у місцевому деканаті.

У прощі взяло участь відразу кілька священиків: о. Роман Олійник, який здійснює служіння у Філадельфії, о. Володимир Козак, парох церкви Святого Володимира в Палмертоні, а також місцеві парафіяни та прочани, що приїхали за понад сотню миль.