У Патріаршому соборі відбулася зустріч офіцерів Служби військового капеланства ЗСУ

28 червня 2023, 15:11 199

27 червня офіцери Служби військового капеланства ЗСУ Апарату Головнокомандувача ЗСУ та начальники капеланських служб Київського регіону відвідали Патріарший собор Воскресіння Христового УГКЦ.

За участю представників Департаменту військового капеланства Патріаршої курії УГКЦ гостям провели заняття з поглиблення знань про духовну спадщину Української Греко-Католицької Церкви, священнослужителі якої здійснюють душпастирську опіку війсковослужбовців ЗСУ та членів їхніх сімей як військові капелани на посадах офіцерського складу.

Заступник керівника Департаменту військового капеланства о. Андрій Зелінський, ТІ, висловив вдячність офіцерам за участь у цьому заході.

«Сподіваємося, такі зустрічі сприяють поглибленню розуміння офіцерами СВК місії Церкви у сфері задоволення духовно-релігійних потреб військовослужбовців, а нам дають змогу робити наше служіння більш плідним і корисним», — підсумував о. Андрій.

Учасники заходу також мали можливість переглянути виставку колекції «Духовна звитяга», що цими днями експонується у стінах Патріаршого собору Воскресіння Христового. На виставці представлені ікони, створені на бронеплитах, що врятували життя захисникам і захисницям України.

Пресцентр Департаменту військового капеланства ПК УГКЦ