У Пармській єпархії відбулися щорічні Великопісні реколекції для молоді

13 березня 2024, 10:46 149

2–3 березня в церкві Покрову Пресвятої Богородиці УГКЦ єпархії Святого Йосафата в Пармі (штат Огайо, США) відбувалися щорічні Великопосні реколекції для молоді.

У Пармській єпархії відбулися щорічні Великопісні реколекції для молоді

Про це повідомила пресслужба єпархії.

Цьогорічною темою духовної віднови була «Дорога додому» на основі слів зі Святого Письма: «Встану та й піду до батька мого і скажу йому: Отче, я прогрішився проти неба й проти тебе» (Лк 15, 18). Близько 40 молодих осіб, молодіжних лідерів та духовенства зібралося на реколекції під проводом владики Богдана Данила.

Частиною реколекцій був особливий проєкт. Під керівництвом п. Олени Корендій і парафіянок церкви Покрову Пресвятої Богородиці молодь підготувала листівки ручної роботи з добрими побажаннями пораненим українським військовим. Владика Богдан Данило передав листівки 5 березня у Вашингтоні владиці Андрієві Хім’яку, Секретарю Синоду Єпископів УГКЦ, та владиці Йосафатові Мощичу, єпископу Чернівецької єпархії УГКЦ, які є членами Постійного Синоду, що нещодавно провів засідання у США під проводом Блаженнішого Святослава.

Реколекції завершилися в неділю Божественною Літургією, яку очолив владика Богдан. Цього дня також відбувся особливий візит с. Лукії Мурашко, ЧСВВ, настоятельки монастиря сестер Чину святого Василія Великого в Запоріжжі. У сестер постійно проживають жінки та діти, чиї чоловіки й батьки воюють, чиї домівки та засоби до існування зруйновані. Сестра Лукія поділилася історіями викликів і боротьби, а також любові, надії та мужності.