У Миколаєві греко-католицька громада продуктами та гігієнічними засобами підтримує місцевих жителів

16 жовтня 2023, 11:19 71

«Чиніть добро, і зло вас не спіткає» (Тов. 12, 7). Саме з таким гаслом і натхненням парафіяни храму Покрову Пресвятої Богородиці у м. Миколаїв на чолі з місцевим настоятелем о. Тарасом Павлюсом об’єдналися задля служіння ближнім та потребуючим. У цьому їм допомогла Патріарша фундація «Мудра справа».

«Сьогодні, у воєнний час, нагод послужити ближньому маємо, як ніколи, багато, адже велика кількість людей залишилася без домівок, втратила рідних або ледь задовольняє базові потреби в їжі, воді, одязі», — зазначають на фейсбук-сторінці храму Покрову Пресвятої Богородиці м. Миколаєва.

Настоятель храму о. Тарас Павлюс спільно з парафіянами 11 жовтня відвідав с. Зоря на Миколаївщині. Село вісім місяців перебувало під обстрілами росіян, було одним зі щитів Миколаєва, прийнявши на себе удари загарбників. Але навіть у розбитому селі люди хочуть жити і потрохи відновлюють своє господарство.

«Наше село поступово відбудовується. Там, де досі були сині дахи, поступово з’являється шифер та інше накриття. Люди продовжують накривати свої домівки, ставлять пластикові вікна та двері. Біля домівок уже немає великого бур’яну, адже все прибирається. Десять родин із нашого села отримали корів, тож деякі сім’ї вже мають молоко. Наше життя налагоджується. Проте і далі в нас немає води, якої перед холодами ми сильно потребуємо», — розповідає місцева жителька під час роздачі наборів.

Допомагають у цьому відновленні волонтери та меценати. Допомагає й Українська Греко-Католицька Церква. Завдяки Блаженнішому Святославові та Патріаршій фундації «Мудра справа» парафіяни на чолі зі священником змогли забезпечити жителів сіл Зоря і Новоруське найнеобхіднішим — продуктами харчування та засобами гігієни. Сорок три родини отримали чудові продуктові та гігієнічні набори.

«Щиро дякуємо, ваше Блаженство, за благословення і доброту. Дякуємо всім, хто долучився до організації таких чудових наборів для нас у настільки важкий час», — зазначили на парафіяльній сторінці парафіяни храму Пресвятої Тройці сіл Шевченкове й Українка на Миколаївщині, роздача продуктових і гігієнічних наборів для яких відбулася 13 жовтня.

Так, Патріарша фундація «Мудра справа» у співпраці з небайдужими доброчинцями та українцями в цілому світі продовжує формувати і надавати продуктові та гігієнічні набори для найбільш постраждалих унаслідок російської війни проти України й потребуючих людей.

Пресслужба Патріаршої фундації «Мудра справа»