У Моршині владика Тарас Сеньків освятив наріжний камінь каплиці в оздоровчому комплексі «Святий Шарбель»

3 липня 2023, 14:00 109

2 липня 2023 року до парафії Покрову Богородиці м. Моршин прибув владика Тарас Сеньків, єпископ Стрийської єпархії УГКЦ. Владика приїхав не лише відвідати моршинську парафію, а й звершити освячення наріжного каменя під будівництво каплиці Святого Шарбеля.

Починаючи з Архиєрейської Божественної Літургії, що її відслужив владика Тарас у співслужінні з о. Іваном Пецюхом, о. Романом Дутчаком, який свого часу привіз мощі Святого Шарбеля до храму в Моршині, та о. Василем Бурчином, усі присутні мали нагоду відчути особливу близькість із Богом. Єпископ у своїй проповіді наголосив на важливості прагнення до святості й нагадав, що кожен може стати святим у своєму повсякденному житті.

Після завершення Божественної Літургії всі вирушили процесійною ходою до оздоровчого комплексу «Святий Шарбель», де відбулося освячення наріжного каменя для майбутньої каплиці. Цей момент був символічним, оскільки позначив початок будівництва нового молитовного місця для мешканців та гостей міста, які приїжджатимуть, шукаючи відпочинку і зцілення.

Після освячення владика Тарас висловив свою подяку всім, хто долучається до будівництва каплиці Святого Шарбеля, а також побажав всім присутнім святості та довгих літ життя.

за матеріалами пресслужби Стрийської єпархії УГКЦ