У Київській салезіанській ораторії відбулося відкриття нового навчального року

26 вересня 2023, 21:08 120

24 вересня 2023 року в Київській салезіанській ораторії «Дон Боско» відбулося відкриття нового навчального року. З нагоди свята Божественну Літургію очолив голова Комісії у справах молоді Київської архиєпархії УГКЦ о. Михайло Крамар у співслужінні з о. Григорієм Березюком.

У Київській салезіанській ораторії відбулося відкриття нового навчального року

У слові до присутніх о. Михайло зазначив, що на шляху до здійснення великих справ і досягнень ми виконуємо часто дрібні та рутинні повсякденні обов’язки. «Навіть найбільші успіхи — це сукупність малих щоденних перемог. Сьогодні розпочинається новий навчальний рік для салезіанських аніматорів, які будуть провідниками дітей та молоді на літніх таборах. Бажаю кожному з вас успіхів у цій праці», — наголосив проповідник.

Після Божественної Літургії діти й молодь мали нагоду познайомитися між собою у цікавий ігровий спосіб.

Нагадаємо, що Київська салезіанська ораторія «Дон Боско» розташована за адресою: вул. Вакуленчука, 34, неподалік станції метро «Бориспільська».

Щоразу молодь зустрічається у цьому місці для удосконалення навичок праці проводу на дитячих таборах, дізнається певні психологічні аспекти різних вікових груп дітей, щоб ефективніше організувати дітей до відпочинку з Богом.

Цього року свято відкриття навчального року в ораторії зібрало понад 25 молодих людей, які хочуть творити свято для дітей та однолітків.

Пресслужба Київської архиєпархії