У Києві оголосять переможців онлайн-конкурсу парафіяльних хорів

25 серпня 2024, 11:00 240

25 серпня в Патріаршому соборі Воскресіння Христового в Києві буде оголошено переможців онлайн-конкурсу парафіяльних хорів «Живе єднає піснею». Конкурс уже вдруге провело «Живе телебачення». Вперше він відбувся минулого року і його було проведено з нагоди 10-річчя «Живого ТБ».

У Києві оголосять переможців онлайн-конкурсу парафіяльних хорів

Переможців конкурсу обирало професійне журі та самі глядачі. Ще одна номінація — від працівників «Живого ТБ». У підсумку визначено шість переможців у трьох вікових групах: діти, молодь і дорослі співаки.

Оголошення результатів конкурсу відбудеться одразу після недільної Архиєрейської Літургії, яку очолить Блаженніший Святослав. Своїм співом Її прикрасить хор «Воскресіння», який переміг у конкурсі за рішенням журі.

Опісля всі фіналісти презентують свої таланти на святковому концерті.

Стежте за подією в режимі реального часу на YouTube-каналі «Живого телебачення»: https://www.youtube.com/@ugcctv.

За покликанням можна ознайомитися з умовами конкурсу.