У Крилосі вшанували пам’ять блаженнішого Любомира Гузара

19 грудня 2023, 08:30 210

17 грудня в парафії Успення Пресвятої Богородиці с. Крилос відбулася інтелектуальна гра «Що? Де? Коли?», присвячена вшануванню пам’яті та вивченню життя і діяльності блаженнішого Любомира Гузара.

У Крилосі вшанували пам’ять блаженнішого Любомира Гузара

Про це повідомляють на сайті Успенського храму с. Крилос.

У грі взяли участь чотири парафіяльні команди: дві сформувала молодь парафіяльної спільноти «Українська молодь — Христові», і по одній — волонтерська спільнота «Крилос Новітній» та батьки, які цьогоріч уперше взяли участь у грі та досить достойно змагалися з молоддю.

Команди мали змогу перевірити свої знання у шести категоріях, які охоплювали життя і служіння блаженнішого Любомира Гузара: «Віхи біографії», «Душпастирське служіння», «Єпископське служіння», «Крилаті фрази», «Цінності» та «Цікаві факти з життя». У кожній категорії було 10 запитань різного рівня складності.

Варто зазначити, що команди ретельно підготувалися до гри і зі 60 запитань, на які треба було відповісти, тільки на три жодна не дала правильної відповіді. Перемогу в напруженому змаганні здобула молодша команда Крилоського осередку «УМХ», набравши 880 балів.

Як винагороду кожна команда отримала багато позитивних емоцій від гри, а з рук сотрудника парафії о. Михайла Дзуля — популярне видання «Твіти з Богом».

Завершився захід спільною молитвою за українських захисників «Під Твою милість прибігаємо» перед чудотворною Крилоською іконою Богоматері — Покровительки Галицького краю.

Нагадуємо, що 26 лютого цього року Блаженніший Святослав урочисто проголосив 2023 рік в УГКЦ в Україні Роком патріарха Любомира Гузара «для відбудови, віднови та перемоги України».