У Коломиї відбувся масштабний Форум молоді Коломийської єпархії УГКЦ

16 жовтня 2023, 09:45 499

14 жовтня у м. Коломия відбувся Форум молоді Коломийської єпархії УГКЦ, який став початком нової традиції — щорічного відзначення Дня молоді Коломийської єпархії у другу суботу жовтня.

У Коломиї відбувся масштабний Форум молоді Коломийської єпархії УГКЦ

Цьогоріч на форум прибуло понад 320 молодих осіб із різних куточків Коломийської єпархії.

Архиєрейську Божественну Літургію очолив єпископ-помічник Коломийської єпархії УГКЦ владика Петро Голіней у співслужінні численного духовенства.

У проповіді владика Петро наголосив, що молодь не є нашим майбутнім, хоча така думка часто побутує в суспільстві, але нашим теперішнім. Владика також наголосив на тому, що Церква — це не тільки будівля, єпископи чи священники, Церквою є кожен вірний, хто отримав дар Таїнства Хрещення, починаючи від найстарших і завершуючи найменшим немовлям.

Після Літургії був проголошений Декрет про щорічне відзначення Дня молоді в Коломийській єпархії у другу суботу місяця жовтня.

Далі молодь попрямувала до Коломийської філармонії імені Олександра Козаченка, де продовжилася програма Форуму. Владика Петро в неформальній атмосфері поспілкувався з молоддю, а кожен охочий міг поставити йому запитання та почути на них відповідь.

Опісля голова обʼєднання вірних УГКЦ «Українська молодь — Христові» Христина Потерейко представила концепцію спільноти УМХ і розповіла про її особливості.

Підсумок цих зустрічей підбив голова Комісії у справах молоді о. Андрій Квік, подякувавши молоді за відкритість та активність.

Завершилася програма форуму молитвою в дусі ТЕЗЕ в катедральному соборі Преображення Христового, яку попровадив молодіжний хор «Taize-Lviv».

за матеріалами пресслужби Коломийської єпархії УГКЦ,
фото: Христина Яковин та Саша Рожко