У Канберрі відбулася Всеавстралійська єпархіальна проща

11 червня 2024, 10:41 115

8–9 червня в Канберрі (Австралія) відбувалася єпархіальна проща. У ці дні при храмі Святого Володимира зібралися духовенство та вірні з Мельбурна, Сіднея, Ардіра, Джілонга, Брізбена та Перта. Прочан щиросердечно приймали місцеві парафіяни на чолі з адміністратором храму о. Володимиром Калінецьким.

У Канберрі відбулася Всеавстралійська єпархіальна проща

Про це повідомляє персслужба Мельбурнської єпархії.

Перший день прощі розпочався Архиєрейською Божественною Літургією, після якої було багато спільної молитви, розважань, духовних розмов і дружнього спілкування.

У неділю, 9 червня, відбулася Архиєрейська Божественна Літургія, яку очолив владика Микола Бичок, єпарх Мельбурнський. Під час урочистого Богослужіння із владикою Миколою співслужило чисельне духовенство єпархії.

Владика Микола Бичок, єпарх Мельбурнський

Єпископ виголосив проповідь, у якій приділив особливу увагу темі пріоритетів у нашому житті. «Життя людини переповнене пріоритетами, які ми ставимо перед собою як дороговказ у той чи той період свого життя. Звісно, пріоритети можуть кардинально відрізнятися у дітей, молоді та людей старшого покоління. Проте кожна віруюча людина повинна мати головний пріоритет у житті — здобути Царство Боже. Немає нічого важливішого в житті, ніж прагнення Божого Царства», — наголосив архиєрей.

Наприкінці Літургії владика Микола висловив подяку всім учасникам та організаторам прощі, відзначивши, що такі події сприяють відродженню Церкви в Австралії. Опісля відбулася урочиста процесія навколо храму з копією чудотворної ікони Почаївської Божої Матері й мощами блаженного мученика Володимира Прийми та Пратулинських мучеників, після якої єпископ здійснив Чин освячення води й окропив нею присутніх.

Оскільки парафія Святого Володимира в Канберрі наділена даром повного відпусту, прочани могли отримати цю ласку.