У Греції провели християнський табір для українських дітей

4 серпня 2022, 20:43 388

У Греції, біля м. Лавіро, неподалік Афін, відбувся тижневий літній християнський табір для українських дітей. Його організувала парафія Святого Миколая УГКЦ у Греції під духовним проводом душпастирів о. Ігоря Посоленика й о. Романа Скрипнюка.

У Греції провели християнський табір для українських дітей

Проводили табір студенти Київської Трьохсвятительської духовної семінарії та Папського салезіанського університету в Римі. Також ним опікувалися сестри Чину Святого Василія Великого та о. Петро Фучьо зі Словаччини.

Більшість учасників — діти, які були змушені виїхати з України через війну. Протягом тижня вони щодня брали активну участь у Божественній Літургії, приступали до Святих Тайн, а також слухали катехизації.

Під час відпочинку до вихованців завітав апостольський екзарх для католиків візантійського обряду у Греції владика Мануїл Нін. Єпископ очолив Літургію і під час проповіді звернувся до дітей із пастирським словом: «Три меседжі залишаю вам сьогодні: Перший — ви є християни. За прикладом багатьох осіб помалу вчіться жити, як християни. Друге — ви є християни в Церкві. Слухайте Євангеліє, беріть участь у Таїнствах. Третє — ви є християни в Церкві, поруч із друзями. Ніколи самі, але завжди з Господом та іншими». Владика Мануїл закликав дітей щодня дякувати Господеві за все, що Він дає, та молитися за хлопців і дівчат, які через війну в Україні та інших місцях не мають можливості провести канікули в безпеці.

за матеріалами пресслужби УГКЦ у Греції