У Греції провели християнський табір для українських дітей

26 липня 2023, 13:28 221

З 18 по 25 липня українська церковна спільнота Святого Миколая в Афінах проводила виїзний тижневий християнський табір для українських дітей. Його учасниками стали 24 особи.

У Греції провели християнський табір для українських дітей

Про це повідомляє Пасторально-міграційний відділ УГКЦ.

Провадили табір священники, які служать у Греції: о. Ігор Посоленик та о. Роман Скрипнюк, а також протосинкел грецького екзархату о. Петро Фучьо. Для проведення були запрошені й диякони Василь Петришин та Ігор Процик із Перемишльсько-Варшавської архиєпархії та семінаристи з Пряшівської духовної семінарії, що у Словаччині, Мартін Онісик і Давид Валько. Сестри ЧСВВ Маркіяна Глюздин та Єфрема Мандзюк дбали про їжу.

Упродовж тижня діти брали участь у різноманітних естафетах, конкурсах та іграх, співали українських пісень, вивчали банси й купалися в морі, а також мали можливість представити свої таланти, якими їх наділив Бог. Окрім того, вихованці брали участь у щоденній Святій Літургії, де під проводом отців роздумували про Святі Таїнства Христової Церкви, про важливість молитви й участі у Службі Божій, а також розважали над двома найбільшими Заповідями любові: любити ближнього та Бога. Душпастирі наголошували, що Бог кличе кожного, важливо почути Його голос і відповісти на Його заклик, а християнський табір — це одна з можливостей почути Бога у своєму житті.

«Незважаючи на аномальну спеку, яка була цими днями і сягала подекуди 46°C, та спалахи лісових пожеж, що охопили Грецію, з Божою допомогою нам все ж вдалося провести табір і благополучно повернутися до своїх домівок. У ці дні в наших серцях та серці кожної дитини палала любов до Бога, Батьківщини та ближніх», — зазначили організатори табору.