У Фінляндії відбувся пластовий табір

7 серпня 2023, 09:00 87

У мальовничій місцевості Сіппола у Фінляндії для дітей віком 6–12 років відбувся пластовий літній новацький табір «Літописці».

У Фінляндії відбувся пластовий табір

Під час таборування діти мали змогу підвищити самозарадність, загартувати силу волі, виробити нові вміння та навички, знайти нових друзів. Завдяки проводу табору вони поринули в історію племен, що проживали на території сучасної України, адже хто знає історію, той має майбутнє.

Невід’ємна частина таборування — духовний розвиток, тому до дітей долучився духівник Пласту у Фінляндії о. Роман Кіх, душпастир для українців греко-католиків Естонії та Фінляндії.

Діти мали змогу здійснити мандрівку до місцевого храму, де відбулася Божественна Літургія, та всі охочі змогли приступити до Таїнства Сповіді. Під час проповіді роздумували над талантами, якими кожного щедро обдаровує Господь.

Ідеал пластунів подібний до ідеалу християн, бо прямують до перемоги добра над злом, роблячись сильними релігійно й національно, стають носіями глибокого етосу любові, краси, правди, волі.

за матеріалами УГКЦ у Фінляндії