У Філадельфії відзначили День катехита

4 жовтня 2024, 10:12 18

28 вересня українська католицька архиєпархія Філадельфії відзначила День катехита в катедральному соборі Непорочного Зачаття.

У Філадельфії відзначили День катехита

За інформацією служби комунікації Філадельфійської архиєпархії, участь у заході взяли священники, монахині та катехити Філадельфійської архиєпархії. Святкування розпочалося урочистою Божественною Літургією, яку очолив митрополит Борис Ґудзяк.

Виголошуючи проповідь, він наголосив на «життєво важливій ролі катехитів як свідків віри та висловив глибоку вдячність священникам, монахиням і катехитам за їхню невтомну відданість у проповідуванні Євангелія та плеканні духовного зростання вірних».

Після Літургії владика Борис уділив благословення всім катехитам, вітаючи їх у новому навчальному році, заохочуючи та молячись за їхню подальшу місію навчання і формації.

З учасниками заходу o. Богдан Тимчишин роздумував про особу та роль катехита в сучасному світі. Також о. Богдан запропонував символічну й інтерактивну вправу, під час якої учасники пізнавали необхідність постійної формації та щедру Божу любов, що провадить їх у служінні.

Опісля комісія катехитично-освітнього служіння презентувала розроблені катехитичні плакати, доступні українською й англійською мовами. Ці ресурси слугуватимуть цінним інструментом для виховання у вірі як дітей, так і дорослих.

Співдиректори комісії катехитично-освітнього служіння о. Микола Дзюрах та Уляна Дзюрах висловили сердечну подяку всім присутнім, відзначивши їх живе свідчення, радісне служіння та постійну відданість Церкві.