У Дубліні вшанували пам’ять героїв Небесної сотні

19 лютого 2024, 13:43 106

З 18 по 20 лютого в Україні вшановують пам’ять загиблих під час Революції Гідності. Саме ці лютневі дні 10 років тому стали найтрагічнішими, але й найвизначальнішими для майбутнього України. У неділю, 18 лютого, у парафії Блаженного священномученика Миколая Чарнецького УГКЦ у Дубліні (Ірландія) вшанували героїв Небесної сотні.

У Дубліні вшанували пам’ять героїв Небесної сотні

Про це повідомляють на фейсбук-сторінці УГКЦ у Дубліні.

Одразу після Літургії о. Василь Корніцький відслужив Панахиду біля імпровізованої стіни з фотографіями усіх загиблих героїв Небесної сотні, а їх було 108.

«Сьогодні в молитві ми пам’ятаємо героїв Небесної сотні… Пам’ять є одним із неоціненних дарів Бога. Саме тому, що ми можемо користуватися своїм даром пам’яті, можемо бути вдячні. Без пам’яті вдячність неможлива… Тому сьогодні, пам’ятаючи в молитвах Небесну сотню, ми водночас дякуємо кожному з них за їхню боротьбу на благо українського народу. Хай Бог прийме їх невинні душі й упокоїть зі святими! Вічна пам’ять загиблим», — зазначив священник.

Опісля вся церковна громада помолилися за мир і перемогу українського народу.

Цього ж дня продовжилася збірка у скриньку «Милосердя», кошти з якої підуть на допомогу в Україну. За цей день було зібрано 1 005 євро, а загальна сума зібраних коштів уже становить 2 170 євро.