У Чернівецькій єпархії проголосили душпастирський план 2023–2024

12 червня 2023, 10:57 74

6 червня 2023 року єпарх Чернівецький владика Йосафат Мощич, беручи до уваги Душпастирський план УГКЦ на період до 2030 року «Надія, до якої нас кличе Господь», проголосив Душпастирський план Чернівецької єпархії УГКЦ 2023–2024.

У Чернівецькій єпархії проголосили душпастирський план 2023–2024

Владика Йосафат Мощич доручив голові Відділу пасторального розвитку разом із координатором стратегії Душпастирського плану УГКЦ на період до 2030 року «Надія, до якої нас кличе Господь» або зі синкелом у справах духовенства до 1 жовтня 2023 року здійснити виїзди по всіх парафіях, щоби провести засідання пасторальної, фінансової ради із залученням активних вірних для опрацювання та складання Душпастирського плану кожної парафії на основі затвердженого Душпастирського плану єпархії.

Душпастирський план єпархії складається з парафіяльного та єпархіяльного рівнів. Він покликаний допомогти будувати відкриту церковну спільноту та зростати у вірі. Серед пріоритетів душпастирства в Чернівецькій єпархії буде питання зцілення ран і лікування травм, душпастирського супроводу родин, а також вихід єпархіальної спільноти у світ з особливою увагою до убогих та потребуючих.

за матеріалами Чернівецької єпархії УГКЦ