У Будапешті відбулися «Веселі канікули з Богом»

16 серпня 2023, 16:53 158

У парафії Покрову Богородиці УГКЦ в Будапешті відбувся денний табір «Веселі канікули з Богом». Подія проводилася від 7 до 12 серпня за підтримки фундації УГКЦ в Угорщині.

У Будапешті відбулися «Веселі канікули з Богом»

Програму табору провадили два брати-семінаристи Львівської духовної семінарії Котлінський Тарас та Борняк Остап, а також Рощенко Софія і Латик Софія. Духівником табору був о. Володимир Мисів, душпастир для українців в Угорщині.

Протягом таборування учасники причтупали до Таїнств Сповіді та Євхаристії, брали участь у різноманітних іграх, танцях, бансах, спортивних змаганнях та катехизах.

Участь у таборі взяли діти з парафії Покрову Богородиці, церковної Рідної школи та діти з України.

За підтримки фундації УГКЦ в Угорщині відбудеться табір на угорському озері Балатон від 20 до 25 серпня та в угорських горах Матри від 26 до 30 серпня.

за матеріалами пресслужби УГКЦ в Угорщині