У Будапешті відбулися Великопосні реколекції

29 березня 2024, 18:03 188

23–25 березня на парафії Покрову Богородиці УГКЦ у Будапешті пройшли Великопосні дні духовної віднови.

У Будапешті відбулися Великопосні реколекції

Про це повідомила пресслужба УГКЦ в Угорщині.

Протягом трьох днів — у Лазареву суботу, Вербну неділю за григоріанським календарем і день Благовіщення — українська громада мала можливість приступити до Святих Тайн Покаяння та Євхаристії. Також реколекційні науки проходили для учнів Рідної школи.

Науки провадив о. Володимир Мисів, душпастир для українців у Кішкунфиледьгаза, Весприм, Секешвехервар. Темою реколекцій було «Спасіння людини через Промисел Божий». Під час Літургій Тайну Сповіді провадив о. Микола Мисів із Дрогобицької єпархії. На завершення реколекцій о. Дам’ян Габорій подякував священникам за допомогу в підготовці до відзначення світлого празника Воскресіння Христового.