У Будапешті для громади УГКЦ відбулася презентація молодіжної організації СУМ

4 жовтня 2023, 09:43 116

На запрошення о. Дамʼяна Габорія до Будапешта з візитом із Риги прибула відповідальна за зовнішні зв’язки Спілки української молоді п. Лідія Фісунова.

У Будапешті для громади УГКЦ відбулася презентація молодіжної організації СУМ

У межах візиту відбулася зустріч з українською громадою.

30 вересня відбулася презентація Спілки української молоді в церковній Рідній школі в Будапешті. Її учні мали можливість ознайомитися з міжнародною українською патріотичною організацією, яка має понад 100 років і діє в різних країнах світу.

1 жовтня, у день празника Покрову Пресвятої Богородиці, на парафії Покрову Богородиці в Будапешті після святкової Літургії відбулася презентація молодіжної організації для парафіян. Відтак практична частина зустрічі — під час парафіяльного пікніку в гірській частині Будапешту.

Метою презентації молодіжної організації було ознайомлення української громади з діяльністю та заохочення до співпраці.

за матеріалами пресслужби УГКЦ в Угорщині