У Бережанах заснували осередок Лицарів Колумба

13 серпня 2024, 10:30 386

Нещодавно в парафії Пресвятої Тройці УГКЦ м. Бережани Тернопільсько-Зборівської архиєпархії було створено осередок ордену Лицарів Колумба. Подія відбулася за ініціативи пароха храму та декана Бережанського о. Івана Хрептака.

У Бережанах заснували осередок Лицарів Колумба

Про це повідомляє пресслужба Тернопільсько-Зборівської архиєпархії.

Святкове богослужіння очолив протоієрей Роман Дутчак, відповідальний за Орден Лицарів Колумба в архиєпархії. Йому співслужили протоієрей Михайло Бугай та о. Андрій Процик. Також на Літургію прибув о. Юстиніан Городечний, ЧБМ, капелан із парафії Святого апостола Петра (м. Тернопіль), де функціонує Рада Лицарів Колумба архиєпархії.

Обряд ініціації провели офіцери Ради Лицарів Колумба № 17487 Святого апостола Петра, м. Тернопіль.

Перед складанням присяги перед Господом на достойне служіння кандидати почули слово повчання про засновника Ордену блаженного отця Майкла Макґівні, іменем якого згодом і буде називатися рада.

Із вітальним словом до кандидатів звернувся о. Юстиніан Городечний, звернувши увагу на «важливість бути фізично і духовно пробудженими у християнському житті, а також твердими і сильними у проханнях до Господа». Він побажав членам братства «бути сильним мирянським стержнем у допомозі душпастирям Бережанщини».