Три дні духовного зростання, екологічної свідомості та патріотизму на Буковині

27 серпня 2024, 12:19 23

У парафії Покрову Пресвятої Богородиці в с. Путила Чернівецької єпархії УГКЦ під духовним проводом о. Володимира Дяківа відбувся дитячий християнський табір.

Три дні духовного зростання, екологічної свідомості та патріотизму на Буковині

За повідомленням інформаційної служби Бюро УГКЦ із питань екології, протягом трьох днів діти пізнавали Бога, турбувалися про довкілля, проходили катехизацію, молилися, вивчали історію України.

Під час таборування малеча підіймалася на вершину гори, а також завітала до славного воїна та його екомаєтку, що зветься «Купол Гуцула», де спільно виконала Державний гімн.

На горі учасники табору долучилися до екоакції із прибирання довкілля. вчилися сортувати відходи, дізнавалися, як розумно використовувати природні ресурси, даровані Богом. Також дітям розповіли про шкоду спалювання сухостою.

Завершився табір урочистою Божественною Літургією.