«Together»: дитячий хор собору Святої Софії виконав духовні пісні на Екуменічній молитві у Ватикані

4 жовтня 2023, 10:01 85

У суботу, 30 вересня, на площі Святого Петра у Ватикані відбулося Екуменічне молитовне чування «Together — Зібрання Божого люду» перед відкриттям 16-ї Асамблеї Синоду Єпископів, що розпочався 4 жовтня в Римі.

У молитві єдналися Папа Франциск, члени Синоду, молодь, лідери та делегати з різних Церков і християнських спільнот, серед яких духовенство УГКЦ — Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав Шевчук, апостольський екзарх у Німеччині та країнах Скандинавії владика Богдан Дзюрах і єпископ-помічник Тернопільсько-Зборівської архиєпархії владика Теодор Мартинюк.

Серед тисяч прочан участь у події також взяли парафіяни прокатедрального собору Святої Софії спільно з віцеректором о. Дмитром Кудіним і вихованці однойменної католицької школи — дитячий хор «Лібертон», яким була доручена особлива місія. Українські діти виконали духовні твори, пісенно молячись за мир в Україні і всьому світі.

Моління розпочалися зі спільної подяки, під час якої представники різних національностей та Церков дякували за дар єдності й синодальний шлях, дари наших ближніх і в особливий спосіб — за дар миру й усього Божого творіння. Дитячий хор «Лібертон», керівницею якого є Василина Ільків, доповнив подячну молитву, виконуючи відому пісню «Алилуя» українською мовою.

Екуменічне чування продовжилося молитвою Тезе: роздумуванням над словом Божим, виконанням духовних пісень, проханням у різних наміреннях, які виголошували представники християнських спільнот з усього світу, та молитовною тишею тисяч вірян. На завершення Папа Франциск виголосив молитву, перебуваючи спільно з лідерами та делегатами різних Церков перед хрестом нашого Спасителя.

за матеріалами пресслужби Релігійного товариства «Свята Софія»