Тернопільсько-Зборівська архиєпархія УГКЦ розпочинає неперервну молитву за українське військо

23 січня 2024, 11:26 147

Під час відвідин позицій наших воїнів у час різдвяних празників єпископи-помічники Тернопільсько-Зборівської архиєпархії владика Теодор Мартинюк, владика Володимир Фірман і священники-капелани отримали численні прохання від військових про молитву за них. Тому із благословення архиєпископа і митрополита Василя Семенюка 22 січня у парафіях Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ розпочалася неперервна цілодобова молитва за українських воїнів, членів їхніх родин, полеглих воїнів та перемогу у війні.

Про це повідомляють на сайті архиєпархії.

Молитва триватиме в означений день у парафій архиєпархії від 7:00 ранку до 20:00 у храмі та з 20:00 до 7:00 наступного ранку — удома. Молитву розпочнуть парафії м. Тернополь, згідно зі встановленим розпорядком, який буде проанонсовано. У день молитви парафіяни цього храму, по можливості, повинні дотримуватися строгого посту. Всі охочі можуть долучатися до цієї молитви, відвідавши храм, у якому проводиться молитва (графік храмів буде розміщено на дошці оголошень храму), чи доєднавшись онлайн до молитви парафій, у яких є онлайн трансляція.

Молитовну ініціативу парафія приймає о 7:00 поточного і наступного дня о цій самій годині передає наступній парафії. Не тільки вірні парафії чи молитовні спільноти, а всі християни Тернопільщини можуть прийти до храму, який прийняв молитовну ініціативу, і долучитися через участь у відправах. Також можуть записатися до графіку нічних чувань.

22 січня цілодобова молитовна акція розпочалася в архикатедральному соборі Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці м. Тернополь (вул. Сагайдачного, 14).

Центральний деканат м. Тернопіль

22 січня (понеділок) — архикатедральний собор Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці, вул. Сагайдачного, 14, — є онлайн трансляція

23 січня (вівторок) — храм Святого Пантелеймона, вул. Бережанська, 3 А

24 січня (середа) — храм Святого Василія Великого, вул. Новий Світ