Синкел мирян Мельбурнської єпархії відвідав вірних у Новій Зеландії

22 серпня 2023, 17:06 159

З 3 по 18 серпня о. Андрій Микитюк, синкел мирян Мельбурнської єпархії, здійснив місійну душпастирську подорож у Нову Зеландію, яка ознаменувалася молитвою, зустрічами, розмовами та служінням українським вірним, що проживають на цьому острові.

Синкел мирян Мельбурнської єпархії відвідав вірних у Новій Зеландії

Мандрівка розпочалася у м. Окленд і пролягала такими міста: Гамільтон, Роторуа, Квінстаун, Дуніден, Нью-Плимут, Веллінгтон і Крайстчерч. У кожному з них о. Андрій разом із родиною зустрічався з вірними, спільно молився за мир в Україні, а також розділяв теплі миті та духовні враження.

Особливо вірні єдналися під час Літургії за мир в Україні, яку отець служив у містах Окленд, Велінгтон і Крайстчерч. Найбільш захопливим моментом стала молитва в м. Дуніден, де вірні зібралися на спільний Молебень за мир в Україні, виражаючи надію на краще майбутнє.

Подорож також стала нагодою для двох важливих подій. Перша — хрестини новонародженої дитини, яка народилася для життя у Бозі та з Богом через таїнства християнського втаємничення. Друга — Таїнство Подружжя прийняли Іреман і Ліда, які створили нову сім’ю, основану на духовних цінностях і вірі.

Ця місійна мандрівка стала справді незабутньою не лише для о. Андрія, а й для усіх українців Нової Зеландії. Вірні відчули духовну підтримку та благословення, що зміцнюють у важкий час історичних випробувань.

Усі спільні молитви співом супроводжувала їмость Олеся, дружина о. Андрія, а діти допомагали, прислуговуючи під час Літургії.

На завершення всі прощалися із великою надією незабаром зустрітися. Бажання знову зібратися, молитися і спілкуватися пройшло крізь кожне серце, відзеркалюючи глибоку потребу в духовному спілкуванні.

Отець Андрій запевнив вірних, що такі місійні поїздки відбуватимуться щонайменше декілька разів у рік для підтримки та забезпечення духовного супроводу нашим парафіянам у Новій Зеландії у цей складний для всіх українців час.

за матеріалами Мельбурнської єпархії святих аспостолів Петра і Павла