Священники Луцького екзархату навчалися інституційної комунікації парафії

15 грудня 2023, 12:59 241

У межах діяльності Інституту постійної формації Луцького екзархату УГКЦ 12–14 грудня в реколекційно-відпочинковому центрі «Світлиця» у Львові-Брюховичах відбувався курс з інституційної церковної комунікації для духовенства екзархату. Навчання провів о. Тарас Жеплінський, керівник інформаційного відділу Департаменту інформації УГКЦ.

Священники Луцького екзархату навчалися інституційної комунікації парафії

Про це повідомляє пресслужба Луцького екзархату УГКЦ.

Варто зазначити, що таке комплексне навчання з комунікації в Луцькому екзархаті провели вперше.

На лекціях очільник інформаційного відділу патріаршої структури представив теми, пов’язані із внутрішньою, зовнішньою та кризовою комунікацією парафії, а також присутністю парафії в соціальних мережах і поведінкою священника в Інтернеті, назвав критерії для створення контенту в соцмережах і запропонував кілька ідей щодо друкованих видань на парафії.

Ведення акаунтів у соцмережах і кризова комунікація були одними з головних тем навчання. Отці мали нагоду проконсультуватися із приводу створення дописів на особистих акаунтах в Інтернет-мережі, а також ознайомитися з особливостями публікації інформації на офіційні сторінки церковних структур, зокрема парафії, взаємодії із пресслужбою екзархату та Департаментом інформації УГКЦ, і зробили перший крок у напрямі вивчення особливостей поведінки у кризових ситуаціях.

Крім цього, під час формаційних днів священники екзархату мали можливість полагодити поточні справи, провівши збори духовенства, на яких владика Йосафат Говера ознайомив присутніх з найновішими рішеннями Архиєрейського Синоду УГКЦ в Україні. На зборах представили й нові призначення та оприлюднили нові Декрети, а ще обговорили поточну ситуацію і плани на майбутнє екзархату.