Стрітенська свічка рятує убогих: як парафії УГКЦ долучаються до екосоціальної ініціативи

1 лютого 2024, 07:00 68

Парафії УГКЦ долучаються до екосоціальної ініціативи «Зігрій убогого світлом стрітенської свічки» від Бюро УГКЦ із питань екології.

Інформаційна служба Бюро УГКЦ із питань екології повідомляє, що для дітей катехитичної школи катедрального собору Успіння Пресвятої Богородиці м. Чернівців провели майстер клас із виготовлення та екодекорування стрітенських свічок із натуральної вощини. Виготовлені дітьми екосвічки були реалізовані на благодійному ярмарку, а виручені пожертви — спрямовані для підтримки поранених захисників, які лікуються в Чернівецькому госпіталі.

«Бачимо, що ця благодійна екосоціальна ініціатива об’єднує усіх у прагненні лікування ран війни, збереження природної спадщини Творця та наближення Перемоги», — коментує о. Володимир Дяків, референт Екобюро УГКЦ у Чернівецькій єпархії.

У межах ініціативи майстер клас провели і для дітей парафії Пресвятої Тройці в Полтаві. Організацією і проведенням заходу займалися катехити парафії п. Оля Балита та п. Марина Трегуб. Активну допомогу надавали також мами менших дітей і молодь УМХ.