Стартувала реєстрація на фестиваль «Вітер На-Дії» у Кракові

25 серпня 2022, 13:29 307

17–18 вересня у Кракові відбудеться сьома зустріч молоді «Вітер на-Дії». Реєстрація вже стартувала. Цьогоріч захід відбуватиметься два дні та пройде в комбінованому форматі: офлайн і онлайн, на території Санктуарію святого Івана Павла ІІ.

Стартувала реєстрація на фестиваль «Вітер На-Дії» у Кракові

Гасло цьогорічного фестивалю — «Разом у труднощах — разом у перемозі!».

Війна змінила життя кожного. Молодь, життя якої кардинально змінилося в один день, першою зайняла активну позицію на волонтерському та військовому фронті, захищаючи Батьківщину. У чому сила українців? У вмінні швидко обʼєднуватися в критичній ситуації, працювати разом, підтримувати одне одного та захищати тих, кого любимо.

Події останніх місяців показали, що українська молодь здатна вирішувати будь-які питання і долати будь-які перешкоди. Разом ми перемагаємо свої страхи та невпевненість, віднаходимо загублені мрії та вчимося співпрацювати в єдності.

Віримо, що разом із Божою допомогою ми наблизимо перемогу та відбудуємо нашу Україну!

Зареєструватися та придбати квитки можна на vnd.org.ua

Загальна програма:

Субота

• 08:00 — Початок

Реєстрація учасників на території санктуарію Святого Івана Павла ІІ (Totus Tuus 32, 30–610 Краків, Польща).

Участь лише за умови попередньої реєстрації

• 15:00 — Молитва в стилі Taizé
  • 16:00 — Зустрічі з лідерами думок, інтелектуальні майданчики, безперервна молитва у храмі, панельні дискусії, презентації. Понад 20 майданчиків із топовими спікерами. Імена гостей заходу та детальна програма з’являться згодом
  • 20:00 — Концерт

Неділя

• 11:00 — Божественна Літургія
  • 13:30–17:30 — Зустрічі з лідерами думок, інтелектуальні майданчики, безперервна молитва в храмі, панельні дискусії, презентації, нетворкінг. Понад 20 майданчиків із топовими спікерами. Імена гостей заходу та детальна програма з’являться згодом
  • 18:00–20:30 — Концерт

Трансляцію пунктів програми кожен охочий зможе переглянути на офіційних інтернет-ресурсах «Вітру на-Дії» безкоштовно.

Цього року майданчики поділятимуться на чотири тематичні блоки:

Я — українець

Чим відомі наші співвітчизники в інших куточках світу. Чим та ким ми справді можемо пишатися? Які найвизначніші досягнення українців у культурі, мистецтві, спорті, бізнесі та інших сферах? Багато інсайтів та натхнення!

Сила віри

Поговоримо про те, як наша віра в Бога допомагає жити в теперішній час, отримувати відповіді на запитання і зберігати надію навіть в найтемніші часи. Практичні поради, які щоденно можна застосовувати у духовному житті. Досвід богопосвячених осіб, активних мирян та історії про те, як несподівано Бог може знайти тебе.

ВзаємоДія
Як спільно вирішувати великі справи: волонтерство, робота, допомога, підтримка. Поговоримо про волонтерський досвід у різних проєктах, найуспішніші кейси підтримки України, зокрема нашими друзями-поляками, різні рівні співпраці та комунікації заради кращого майбутнього.

Плани на завтра

Так багато українців за кордоном мають докори сумління, що вони виїхали. Не знають, що робити зі своїм життям і як планувати майбутнє, перебуваючи у безпечному місці, але далеко від рідного дому.
Спробуємо разом знайти відповіді, що робити тут і зараз, як бути корисним та реалізовувати себе.

Детальну програму Вітру на-Дії читайте вже незабаром на vnd.org.ua

за матеріалами dyvensvit.org