Стартувала екологічна ініціатива до Великого посту

20 березня 2024, 16:45 46

З початком Великого посту стартувала нова хвиля екосоціальної ініціативи «Екологічне навернення для порятунку створіння».

Стартувала екологічна ініціатива до Великого посту

Головна тема та завдання цьогорічної ініціативи — сприяти наверненню до Бога в управлінні природними дарами (ресурсами) та зціленню екосоціальних ран війни.

У межах ініціативи будуть розроблені відповідні тематичні матеріали і проведено низку освітньо-виховних, духовних та практичних заходів екологічного спрямування в навчальних закладах і парафіяльних громадах. Зокрема, у межах ініціативи буде закладено близько 100 тематичних мініекобібліотек при навчальних закладах і церковних громадах, проведено Всеукраїнський конкурс між навчальними закладами та катехитичними школами «Здай макулатуру — збережи дерево — наблизь Перемогу», а також висаджено десятки парафіяльних «Садів Перемоги».

«Плекаючи культуру мудрого та поміркованого управління Божими природними дарами (ресурсами) ми свідчимо живу віру в нашого Творця і Спасителя, а також сприяємо лікуванню екосоціальних ран війни та наближенню Перемоги», — коментує професор Володимир Шеремета, керівник Бюро УГКЦ із питань екології.

Координаторами ініціативи на регіональному рівні виступають архиєпархіальні, єпархіальні й екзархальні референти Бюро УГКЦ із питань екології.

Інформаційна служба Бюро УГКЦ із питань екології