«Сьогодні росія знову чинить гріх окаянного Святополка», — Глава УГКЦ у день пам’яті святих Бориса і Гліба

6 серпня 2022, 20:47 320

Сьогодні Україна святкує пам’ять перших святих Київської Церкви — страстотерпців Бориса і Гліба, у хрещенні названих Романом і Давидом. Це — перші святі, яких народ проголосив святими мучениками, відчуваючи особливу їхню роль і місію в духовності нашої Церкви.

Про це у своєму відеозверненні сказав Блаженніший Святослав, Отець і Глава УГКЦ. Він ці відеозвернення записує щодня, починаючи від початку активної фази війни.

«Святополк, якого названо „окаянним“, убив своїх братів у боротьбі за Київський престол. Президент росії публічно висміяв подвиг цих перших Київських мучеників. І сьогодні, на жаль, саме росія знову чинить гріх окаянного Святополка», — констатував Глава УГКЦ.