Сестри редемптористки провели першу місію у Швеції

1 серпня 2023, 07:00 117

З 10 червня по 25 липня тривала перша місія сестер редемптористок на Скандинавських землях, а саме у Швеції.

Сестри редемптористки провели першу місію у Швеції

Згромадження МНІ відгукнулося на запрошення о. Андрія Мельничука відвідати з духовною місією українські громади у Стокгольмі та Північній Швеції — містечка Умео (Umeå) та Ельвсбюн (Älvsbyn).

«Як звичайно, на місії ми ділилися досвідом віри і тим, що допомагає нам переживати молитву як зустріч з Ісусом, та як шукати й знаходити Бога в рутині щоденного життя. Парафіяни ласкаво запрошували нас до своїх домівок, радо ділилися досвідом того, як Бог діє в їхньому житті! Це були цінні зустрічі! Чотири роки поспіль на парафії відбуваються дитячі табори „Канікули з Богом“, звісно, ми також долучилися до цієї важливої події!» — розповідають сестри на офіційній фейсбук-сторінці.

«Ми відвідували також шведський Карітас, до якого щоденно приходять наші люди вчити шведську мову і щоб зустрітися! Волонтери Карітасу часто організовують різні цікаві події, щоб підтримати наших людей, які вимушені були покинути Україну через війну. Ці люди також потребували розмов і підтримки, бо хоч сирен у Швеції немає, але розгубленість і невизначеність крадуть спокій: а скільки ще…? А що, як і куди далі…? Подорожуючи з о. Андрієм на північ, ми чимало дізналися про відмінності та різні особливості шведської ментальності й культури. Побачили красу природи півночі з її чистими голубими озерами, недоторканими лісами та їхніми мешканцями і, звичайно, пережили білі ночі! По приїзді маю в серці багато вдячності та вкотре досвідчую: їдеш на місію давати, натомість більше отримуєш!» — поділилася спогадами про місію с. Марія Кінас.

за повідомленням сестер МНІ