Розпочинаються реколекції католицьких єпископів України

22 листопада 2022, 20:15 194

Щороку єпископи Української Греко-Католицької Церкви та Римо-Католицької Церкви в Україні разом переживають реколекції. Цього року вони розпочинаються напередодні Різдвяного посту, а саме 22 листопада.

Розпочинаються реколекції католицьких єпископів України

Як повідомляє сайт Римо-Католицької Церкви в Україні, духовні вправи відбуватимуться у Брюховичах. Конференції та проповіді для учасників виголосить міністр провінції Святого Архангела Михаїла Ордену Братів Менших о. Даниїл Ботвіна, OFM. Роздуми священник зосередить навколо постаті св. Франциска, який проголошує світу мир і добро.

На завершення реколекцій відбудеться братня зустріч католицьких єпископів східного та західного обрядів.

Варто зазначити, що традиція спільних реколекцій є особливим часом, коли єпископи можуть разом молитися, слухати Боже слово, сповідатися, причащатися. Після днів духовної віднови архиєреї у робочому форматі обговорюють актуальні душпастирські питання.

Минулоріч Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав зазначив, що одна з основних цінностей братньої зустрічі полягає в тому, що таким чином єпископи свідчать і будують єдність однієї Церкви в Україні.

«Будувати єдність однієї Католицької Церкви в Україні, яка присутня тут у двох різних традиціях (латинській і візантійській), промовляти до сучасної людини єдиним голосом — це та головна ціль, яку на братніх зустрічах ми намагаємося осягати», — наголосив Отець і Глава УГКЦ.

Пресслужба Секретаріату Синоду Єпископів УГКЦ

Дивіться також