Різдвяний вертеп завітав до нацгвардійців на Харківщині

27 грудня 2023, 18:43 95

Історія Різдва в Україні збагачена численними звичаями, серед яких особливе місце посідає вертеп — традиційний український обряд, який став невід’ємною частиною святкування Різдва Христового. Цього року до бійців 3-ї бригади оперативного призначення «Спартан» завітав Різдвяний вертеп парафії Архистратига Михаїла УГКЦ м. Люботин Харківської області.

Різдвяний вертеп завітав до нацгвардійців на Харківщині

Про це повідомили у військовій частині 3017 Національної гвардії України, передає пресслужба Харківського екзархату УГКЦ.

Це святкове дійство стало справжнім символом єднання та взаємопідтримки в Різдвяні свята. Нацгвардійці відчули тепло та підтримку, яка лунала від кожного, хто долучився до створення цього вертепу. Спільно з парафіянами військові відчули радість Різдва, навіть перебуваючи на місцях виконання службово-бойових завдань.

«Ця спільна ініціатива залишиться в пам’яті як доказ того, що коли ми об’єднуємося для спільної мети, то можемо створити диво, яке назавжди залишиться в серцях та пам’яті кожного», — розповідає семінарист Святослав Дмитрів.

Різдвяний вертеп, створений спільними зусиллями дітей і парафіян, став не лише символом Різдва Христового, а й створив святкову атмосферу та дарував гвардійцям незабутні враження і натхнення на нові звершення.