Редемптористи з Чернігова разом із «Мудрою справою» служать усім потребуючим

24 листопада 2022, 16:52 90

Патріарша фундація «Мудра справа» та монастир Святих верховних апостолів Петра і Павла в місті Чернігові об’єднали зусилля заради всебічного служіння потребуючим, постраждалим від війни.

Редемптористи з Чернігова разом із «Мудрою справою» служать усім потребуючим

Після початку повномасштабної війни росії проти нашої Батьківщини місто-герой Чернігів Божою силою стримало наступ російських військ, що переважали, і пережило блокаду. Відбулося це ціною пролитої крові наших воїнів та мирних жителів. Багато людям залишилося без помешкання та елементарних засобів для існування. Дехто був вимушений виїхати в безпечніші місця.

Щоб допомогти постраждалим, особливо в найбільш знищеному мікрорайоні міста Чернігова «Бобровиця», окрім державних інституцій, тут звершують служіння отці та сестри редемптористи. Як зазначає в коментарі Департаменту інформації бр. Назар Шевчук, ЧНІ, тут вірні мають можливість регулярно приступати до Святих Тайн, брати участь у катехизаціях, молитовних вечорах і спільно читати Біблію. Також проводиться активна праця з дітьми, дитячі табори, катехизації, майстер-класи, різноманітні ігри. «У такий спосіб допомагаємо їм проживати своє дитинство, яке намагалися викрасти вороги», — каже бр. Назар.

Завдяки співпраці з Патріаршою фундацією «Мудра справа» монастир редемптористів у Чернігові постійно отримує продуктові набори, які монахи роздають найбільш потребуючим людям мікрорайону. «На цей момент нам вдалося роздати продуктові набори приблизно для 700 потребуючих сімей. Ми роздавали й одяг, засоби гігієни, дитячі суміші», — підсумовує співрозмовник.

Також вірні в монастирі роблять окопні свічки, а сестри виготовляють енергетичні батончики для військових.

Як зазначає бр. Назар Шевчук, уся діяльність монастиря ґрунтується на заповіті світлої пам’яті патріарха Любомира Гузара: «Молимося і працюємо, щоб наша Церква розвивалася, жила і в той спосіб прославляла Бога та служила нашому народові».