«Прошу молитися за нас у ці важкі хвилини», — отець Олександр Більський із Берислава

6 жовтня 2023, 09:40 2779

Священник УГКЦ Олександр Більський закликає до усиленої молитви за м. Берислав, що на Херсонщині. Упродовж тижня ворожі війська безжально обстрілюють місто. Кожен приліт має жахливі наслідки — гинуть люди.

Про це він написав на своїй фейсбук-сторінці 5 жовтня.

«Сьогодні маємо черговий сумний наслідок — було зруйновано лікарню нашого міста, у якій я є медичним капеланом, — зазначив о. Олександр. — Постраждала наша парафія: пошкоджене церковне майно, у храмі вибиті вікна, обсипана шпаклівка, постраждала наша благодійна кухня-їдальня, вибиті всі вікна разом із рамою в парафіяльній квартирі. Минулого тижня загинуло троє наших парафіян».

Місто Берислав перебуває під постійними обстрілами. Ворог руйнує будинки, нищить майно та забирає людські життя. Священник закликає кожну парафіяльну спільноту до посиленої молитви до Господа за життя мешканців міста, за всіх поранених і лікарів, які рятують життя. Відтак мешканців міста, що залишаються у Бериславі, о. Олександр просить евакуюватися в безпечні місця: «Усіх людей, які ще залишилися в Бериславі, прошу, благаю і закликаю: будь ласка, переїжджайте в безпечні місця, поки є можливість евакуації, збережіть власне життя і життя своїх рідних, адже це найцінніше. Ви потрібні живими своїм близьким, ви потрібні живими всім нам, ви потрібні живими Україні!».