Площа Ангелів: площа перед Гарнізонним храмом отримала нову назву

25 серпня 2023, 19:00 25

23 серпня, у День Державного Прапора України, площу Стефана Яворського, що знаходиться перед Гарнізонним храмом святих апостолів Петра і Павла у Львові, було перейменовано на Площу Ангелів. Таке рішення затвердили депутати на сесії Львівської міської ради. Про це на своїй Фейсбук-сторінці повідомив директор департаменту «Адміністрація міського голови» Євген Бойко.

Площа Ангелів: площа перед Гарнізонним храмом отримала нову назву

«Це символічне місце для кожного львів’янина, це місце прощання, болю, але й місце сили. Нова назва уособлює і небесне воїнство, і українських героїв — всіх, хто є захисниками добра», — зазначив Євген Бойко.

Про важливість символізму Площі Ангелів наголошує Голова Центру Військового Капеланства Львівської Архиєпархії УГКЦ, настоятель Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла о. Тарас Михальчук.

«Ця площа має дуже важливий символізм — Небесного Воїнства і Воїнів-Ангелів, які сьогодні з неба оберігають свої родини, дітей і наших військових», — закцентував о. Тарас.

за матеріалами капеланство. інфо