«Під покровом Пречистої Діви Марії Україна крокує до перемоги», — Глава УГКЦ у річницю посвяти України Непорочному серцю Марії

25 березня 2023, 14:39 1679

25 березня ми відзначаємо першу річницю посвяти росії та України Непорочному серцю Марії, яку звершив Папа Франциск. Сьогодні важливо відновити посвяту нашого багатостраждального українського народу. Про це сказав Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав під час Літургії за жертв війни та мир в Україні в Патріаршому соборі Воскресіння Христового в Києві.

Молитва за Україну в соборі Святої Софії в Києві перед Богородицею-Орантою 9 квітня 2022 року

Отець і Глава Церкви нагадав у проповіді, що рік тому Папа Франциск здійснив посвяту росії та України Непорочному серцю Марії. Цей жест, додав він, був зроблений відповідно до об’явлень Пречистої Діви Марії у Фатімі.

Діва Марія попереджала, що з росії прийде велика біда, «великий смерч смерті вийде звідти». І Вона просила весь світ молитися за навернення росії. За словами Глави УГКЦ, одним із способів, як зупинити зло, яке отруює світ, є посвята країни-агресора Непорочному серцю Марії.

«У цей день так само Святіший Отець посвятив Україну Непорочному серцю Марії, щоб ми, українці, відчули саме Її небесний материнський покров над нами, щоб ми були певні, що наша Небесна Мати своїм непорочним серцем страждає, молиться, і бореться разом із нами», — зазначив Блаженніший Святослав.

Глава УГКЦ звернув увагу, що після цієї посвяти минулого року почався момент звільнення українських земель з-під смертоносного чобота російського агресора. «Але ще так багато наших земель очікує на свободу», — ствердив він.

Саме тому Папа Римський закликав відновити цю посвяту і рухатися вперед до перемоги над злом, рухатися до життя.

Читайте також: Глава УГКЦ католикам Європи: Дякуємо за вашу щоденну молитву і солідарність, яка реально рятує життя

«Ми сьогодні відчуваємо, що між нами є Пречиста Діва Марія. Її Пречистому непорочному серцю ми нині відновлюємо посвяту нашого багатостраждального українського народу», — мовив Блаженніший Святослав.

Нагадуємо, 25 березня 2022 року єпископи УГКЦ з України єдналися з Папою Франциском в Акті посвяти росії та України Непорочному серцю Марії із Зарваниці.