Під час різдвяного концерту на парафії УГКЦ у Дубліні зібрали майже 5 000 євро на підтримку ЗСУ

10 грудня 2023, 16:36 868

8 грудня на парафії Блаженного священномученика Миколая Чарнецького УГКЦ у Дубліні (Ірландія) відбувся різдвяний концерт Оксани Мухи на підтримку Збройних сил України. Під час заходу прозвучали як рідкісні колядки з різних куточків України, так і всім відомі «Бог ся рождає», «Тиха ніч», «На небі зірка ясна засяла», що з року в рік лунають у кожній українській родині. На завершення співачка з усіма парафіянами заспівала одну з найвідоміших українських колядок «Добрий вечір тобі, пане господарю».

Про це повідомляють на парафіяльній сторінці у фейсбуку.

Концерт організували із благодійної метою. Кошти від продажу квитків підуть на потреби українських захисників. Загалом вдалося зібрати 4 505 євро.

Отець Василь Корнiцький, настоятель парафії УГКЦ у Дубліні, подякував п. Оксані за візит на українську парафію, побажав їй міцного здоров’я та привітав із прийдешніми Різдвяними святами, наголосивши, що двері їхньої цекрви завжди відчинені для її концертів.

Нагадаємо, Оксана Муха — заслужена артистка України, лауреатка гран-прі першого Міжнародного конкурсу українського романсу імені Квітки Цісик, переможниця талант-шоу «Голос країни».