Патріарша фундація «Мудра справа» завітала з благодійною допомогою у Дарницький район Києва

31 березня 2023, 13:10 83

29 березня Патріарша фундація «Мудра справа» завітала з благодійною допомогою до мешканців і внутрішньо переміщених осіб Дарницького району м. Києва.

Місцевий священник УГКЦ о. Андрій Боднарук розповів, що допомогу отримали 100 дарничан і внутрішньо переміщених осіб, що тимчасово проживають у Дарницькому районі. «Це ще одна добра та мудра справа нашої Церкви для людей, які терплять через війну. Дякуємо всім жертводавцям! Особливо Патріаршій фундації „Мудра справа“ на чолі з о. Любомиром Яворським та о. Олегом Панчиняком. Дякуємо за можливість допомагати нашим ближнім!» — поділився душпастир.

Нагадаємо, що Патріарша фундація «Мудра справа», об’єднуючи небайдужих доброчинців заради служіння людям і творення добра, реалізує проєкт із закупівлі й пакування продуктових наборів. Після цього набори транспортують до парафіяльних спільнот УГКЦ у регіонах, куди скеровується велика кількість переселенців та де є найбільша потреба в їжі.

Один продуктовий набір розрахований для двох осіб на тиждень. До нього входить 15 різних продуктів: борошно, олія, цукор, чай, крупи, макаронні вироби, різні консерви, пастеризоване молоко тощо. Загальна маса пакунка — 11 кг.

На сьогодні фундації вже вдалося доставити понад 100 000 продуктових наборів до потребуючих у різних регіонах України. Впродовж реалізації благодійного проєкту продуктові набори були доставлені на Одещину, Київщину, Харківщину, Донеччину, Херсонщину й інші регіони.

за матеріалами пресслужби Київської архиєпархії УГКЦ