Парафію УГКЦ в Аргентині відвідав владика Мануїл Нін

24 липня 2023, 09:27 203

23 липня громаду катедрального собору Покрову Пресвятої Богородиці УГКЦ в Буенос-Айресі відвідав апостольський екзарх грецької католицької церкви візантійського обряду владика Мануїл Нін.

Парафію УГКЦ в Аргентині відвідав владика Мануїл Нін

З благословення місцевого архиєрея Даниїла Козлінського та на запрошення настоятеля катедрального собору вірні парафії УГКЦ в Аргентині мали нагоду спільно молитися Архиєрейську Божественну Літургію, яку у співслужінні зі священниками аргентинської єпархії о. Назарія Кащака, настоятеля катедрального собору, о. Карлоса Карбоча та нещодавно висвяченого диякона Марка Розіцького очолив високоповажний гість із Греції.

Перебуваючи в Аргентинській Республіці, владика Мануїл провів реколекції для сестер бенедиктинок і з приємністю відгукнувся на запрошення відвідати українську громаду та відслужити Божественну Літургію.

Після прочитаного Євангелія архиєрей звернувся з наукою до присутніх у храмі. «Еклезіальність Вселенскої Церкви є взірцем єдності Христа з його апостолами. ʼʼДайте ви їм їстиʼʼ… (Мт.14.14–22). Сьогодні Христос через Святі Тайни і Традицію, які нам подає Церква-мати, спонукає нас єднатися з Його містичний Тілом», — наголосив проповідник.

Також архиєрей поділився своїм досвідом служіння в Греції для вірних Грецької Католицької Церкви та халдейської спільноти. Особливим моментом стало свідчення служіння для вірних Української Греко-Католицької Церкви в Афінах, якою також опікується владика Мануїл.

Після Літургії настоятель катедрального собору сердечно подякував за відвідини, свідчення, досвід та пастирське служіння для вірних нашої Церкви.

за матеріалами УГКЦ в Аргентині