Парафія УГКЦ у Пирогові передала автомобіль швидкої допомоги на фронт

28 серпня 2023, 12:20 245

У неділю, 27 серпня, на парафії Покрову Пресвятої Богородиці УГКЦ у Пирогові, що на Київщині, освятили та передали автомобіль швидкої медичної допомоги захисникам на Бахмутський напрямок. Машина в цей же день вирушила на передову виконувати свої завдання.

Парафія УГКЦ у Пирогові передала автомобіль швидкої допомоги на фронт

Збір парафія розпочала 25 травня, і за три місяців вдалося зібрати необхідні кошти — 10 500 євро, придбати авто, зробити технічний огляд і ремонт та транспортувати до столиці.

До збірки долучилися благодійники з компанії «Kiilto» та вірні УГКЦ у містах Хетафе (Іспанія) і Мюнстер (Німеччина).

«Цей дарунок, який сьогодні передаємо нашим захисникам, походить від церкви, від маленької громади, котра об’єднала набагато більше людей, ніж тут сьогодні зібралося, і котрі перебувають за межами рідної країни. Ми ревно молимося за нашу перемогу та примножуємо добрі справи. Сьогодні швидка їде туди, де найбільше болить нашому народу, і зцілення тих ран найбільше потребує швидкого реагування, наша Українська Греко-Католицька Церква зараз визначила своїм пріоритетом душпастирську турботу про зцілення ран нашого народу. Сьогодні ми підставляємо вам плече допомоги. Памʼятайте, що ми завжди молимося за вас і стараємося допомогти, як тільки можемо!» — зазначив о. Роман Ільницький, адміністратор парафії Покрову Пресвятої Богородиці УГКЦ у Пирогові.

Представник 57-ї окремої механізованої бригади подякував усім парафіянам, які передали карету швидкої допомоги. Він розповів, що швидка застосовуватиметься у стабілізаційних хірургічних пунктах, і наголосив, що такі автомобілі зараз дуже потрібні.

за матеріалами парафії Покрову Пресвятої Богородиці УГКЦ у Пирогові