Парафія УГКЦ у Ганновері передала карету швидкої допомоги на Львівщину

12 вересня 2023, 13:48 129

Вірні УГКЦ із м. Ганновер у Німеччині передали карету швидкої медичної допомоги в Україну. Кошти на авто зібрала парафія Святого Володимира у Німеччині під проводом о. Романа Максимціва.

Парафія УГКЦ у Ганновері передала карету швидкої допомоги на Львівщину

Карету швидкої допомоги Комісія УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров’я передала Турківській центральній міській лікарні, що на Львівщині, адже своє авто лікарня раніше подарувала бійцям на фронті.

«Ми сьогодні маємо велику приємність передати подарунок для лікарні в місті Турка — автомобіль швидкої допомоги, який ми отримали від священника з міста Ганновер отця Романа Максимціва та його дружини пані Марії Максимців, — розповіла с. Севастіана Карвацька. — Хочу зауважити, що отець Роман — людина, яка має неймовірно велике серце, адже це не перша машина, яку ми отримали через нього і передали у прифронтові зони й інші лікарні».

Нова карета швидкої допомоги особливо служитиме маломобільним людям і пацієнтам паліативного відділення Турківської центральної міської лікарні.

Віталій Семенків, в. о. директора Турківської центральної міської лікарні, подякував жертводавцям від імені медичного закладу та громади: «Завдяки благодійникам з Ганновера та Комісії охорони здоров’я при УГКЦ ми сьогодні отримали цей автомобіль. Дякуємо всім людям, які долучилися до збору коштів і організації та транспортування автомобіля до Львова, щоб ми могли ним у майбутньому користуватися».