Парафія Покрову Пресвятої Богородиці у Вінниці здійснює соціальне служіння

23 грудня 2022, 12:17 120

Від витоків парафія Покрову Пресвятої Богородиці УГКЦ у м. Вінниці молитвою та ділами милосердя прославляє Бога через соціальні ініціативи нашої Церкви. Парафіяни на чолі з настоятелем о. Григорієм Рогацьким, ВС, допомагають усім, хто потребує руки допомоги. Від 24 лютого 2022 року парафія не залишилася осторонь, а особливо вийшла на зустріч потребуючим.

Парафія Покрову Пресвятої Богородиці у Вінниці здійснює соціальне служіння

Девізом парафіяльних соціальних ініціатив є слова: Щоби славу віддати Богові за щедрі дари Його!Щоб допомогти людям у цей скрутний час!

Парафія зі смиренністю і болем розділила долю України в час війни: молитвою і добрими ділами, усвідомлюючи, що це — Божий дар.

Вашій увазі пропонуємо низку соціальних ініціатив, які організувала та провела парафія, наближаючи в такий спосіб Україну до перемоги.

— Продовжила онлайн трансляції Богослужінь у неділі та свята, адже зараз не всі можуть приходити до храму.

— Приймала на ніч у храмі численні групи людей, які втікали на Захід із Півночі, Півдня та Сходу України, де відбувалися бойові дії.

— Від кінця лютого і щодня у храмі перед іконою Фатімської Богородиці молимося Молебень, просячи Її про заступництво над Україною та навернення росії, згідно з Її Фатімськими об’явленнями.

— Допомагаємо Харкову, Ніжину, Чернігову й іншим містам продуктами та засобами гігієни, а також коштами для їхнього відновлення після окупації.

— Допомагаємо парафіям Вінницького протопресвітерства: продуктами, одягом тощо.

— Роздаємо продуктові набори для ВПО, які осідають на Вінниччині.

— Шукаємо кошти для допомоги ЗСУ: придбання бронежилетів, біноклів, тепловізорів, рукавиць та одягу.

— Збираємо кошти для ЗСУ у храмі.

— Допомагаємо в реабілітації пораненим воїнам у лікарнях м. Вінниці.

— Допомагаємо лікарням м. Вінниці, які лікують поранених воїнів: продуктами, засобами гігієни та ліками.

— Допомагаємо родинам, які постраждали внаслідок влучання ворожих ракет по Вінниці 14 липня 2022 року.

— Виготовляємо окопні свічки.

— Допомагаємо хворим та потребуючим парафії.

— Створили Майстерню святого Миколая, у якій діточки парафії підготували 50 подарунків для воїнів ЗСУ.

за матеріалами пресслужби Київської архиєпархії