Парафія Івана Богослова УГКЦ міста Рожище відзначила 10-річчя освячення богослужбової каплиці

27 серпня 2024, 14:08 105

25 серпня парафія Івана Богослова УГКЦ м. Рожище Луцького екзархату відсвяткувала 10-ту річницю освячення богослужбової каплиці.

Про це повідомляє пресслужба Луцького екзархату.

Архиєрейську Літургію очолив екзарх Луцький владика Йосафат Говера. До святкового Богослужіння долучилися духовенство, сестри зі Згромадження Божого Провидіння та парафіяни.

Опісля відбулося освячення наріжного каменю під будівництво храму Святого апостола Івана Богослова.

Відтак владика Йосафат іменував настоятеля парафії о. Сергія Василіва протоієреєм і надав право носити золотий нагрудний хрест із прикрасами.

Також владика вручив отцеві мощі св. ап. Івана Богослова із відповідною грамотою, які парафія чекала із 2015 року.