Отця Романа Демуша іменовано митрофорним протоієреєм

26 грудня 2023, 15:03 6549

Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав іменував всесвітлішого о. Романа Демуша, сотрудника архикатедрального собору Непорочного зачаття Пресвятої Богородиці в Тернополі та заступника голови Комісії УГКЦ у справах молоді, митрофорним протоієреєм й уділив йому право носити митру.

Отця Романа Демуша іменовано митрофорним протоієреєм

«Оцінюючи Вашу ревність для Божої слави та блага Української Греко-Католицької Церкви, зокрема жертовне священниче служіння, що увінчалося численними плодами й доброю славою серед вірних нашої Церкви, активну діяльність для нашої молоді в патріаршій і єпархіальних комісіях, а також заснування і провід проєкту „Школа християнського аніматора“, складаємо Вам сердечну подяку та висловлюємо визнання і похвалу. Заслухавши думку високопреосвященного владики Василія, архиєпископа і митрополита Тернопільсько-Зборівського УГКЦ та взявши до уваги Ваші заслуги, іменуємо Вас митрофорним протоієреєм та уділяємо Вам право носити митру», — йдеться в Декреті іменування.

Церковні нагороди (набедреник, золотий хрест із прикрасами та митру) о. Романові вручив архиєпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський Василь Семенюк 25 грудня під час різдвяних богослужінь в архикатедральному соборі Непорочного зачаття Пресвятої Богородиці в Тернополі.

Департамент інформації УГКЦ,
фото: Архикатедральний собор Непорочного зачаття Пресвятої Богородиці