Німці знайомляться з українською культурою

9 жовтня 2024, 10:20 13

5 жовтня в українському храмі Святого Івана Хрестителя у м. Бамберґ (Німеччина) в межах Internationale Wochen Landkreis Bamberg відбулося представлення української культури.

Німці знайомляться з українською культурою

За інформацією пресслужби Апостольського екзархату для українців візантійського обряду в Німеччині та країнах Скандинавії, до гостей зустрічі звернувся з вітальним словом адміністратор парафії о. Іван Сохан і представниця української парафії п. Галина Пушкар, яка розповіла коротку історію українського храму та громади у м. Бамберґ.

Для гостей представили творчий виступ гурту українських дітей «Парасолька» під керівництвом учителя танців і керівника п. Ірини Міщенко за модерування ведучої п. Анастасії Федевич.

Також учасники вечора посмакували українськими смаколиками, які приготовали організатори події.