«Не словом, а ділом»: Товариство «Свята Софія» продовжує гуманітарну місію

29 лютого 2024, 12:43 118

У 2-гу річницю повномасштабного вторгнення в Україну, 24 лютого, на території собору Святої Софії в Римі волонтери й парафіяни прокатедри об’єднали свої сили для відправлення чергової вантажівки з гуманітарною допомогою.

«Не словом, а ділом»: Товариство «Свята Софія» продовжує гуманітарну місію

Про це повідомила пресслужба Товариства «Свята Софія» в Римі.

Вже 2 роки наша країна протистоїть ворогові, який плюндрує нашу землю та нищить українців, руйнуючи все довкола. І цих 730 днів протистояння волонтери й парафіяни прокатедри в Римі невтомно трудилися задля підтримки українців у складний для народу час. Відправки великих 20 ‑тонних гуманітарних конвоїв до різних міст України та роздача допомоги в Римі для тих, хто зумів втекти від війни, — основна місія Товариства «Свята Софія», що функціонує у співпраці з Папським розподілювачем милостині кардиналом Конрадом Краєвським. Про це розповідає ректор патріаршої прокатедри Святої Софії та президент однойменного релігійного товариства о. Марко-Ярослав Семеген. Гаслом праці товариства душпастир називає: «Не словом, а ділом».

«У цю річницю трагічної війни, у нашій громаді присутні дві найважливіші складові: молитва за припинення війни і конкретні вчинки. Гуманітарна допомога, яку ми вантажимо сьогодні, а саме ліки, продукти харчування, інвалідні візки й інші речі першої необхідності, поїдуть до населення України в міста, де є найбільша потреба», — прокоментував о. Марко.