Названо дату похоронних богослужінь п. Юрія Шевчука

7 грудня 2022, 15:26 41812

Похоронні богослужіння п. Юрія Шевчука, батька Отця і Глави УГКЦ Блаженнішого Святослава, відбудуться у США та Україні.

Названо дату похоронних богослужінь п. Юрія Шевчука

У четвер, 8 грудня 2022 року, від 17:00 до 19:00 тіло покійного Юрія Шевчука перебуватиме у храмі Святого Духа м. Акрон, штат Огайо (США). Парастас відслужать о 19:00. У п’ятницю, 9 грудня, об 11:00 відбудеться Заупокійна Божественна Літургія з Чином похорону. Години вказано за місцевим часом штату Огайо.

Відтак тіло п. Юрія перевезуть в Україну на вічний спочинок на цвинтарі у м. Стрию. Про дату і час завершення Чину похорону у Стрию повідомлять згодом.

Юрій Шевчук, тато Блаженнішого Святослава та о. Всеволода, після важкої недуги упокоївся у Бозі 5 грудня 2022 року в лікарні Сумма м. Акрон (США). Пан Юрій відійшов до вічності на 79-му році життя.