На Волині владика Йосафат Говера освятив автомобіль швидкої допомоги, який передали з Італії

10 серпня 2022, 12:09 45

4 серпня у с. Стара Вижівка, що на Волині, владика Йосафат Говера, екзарх Луцький, освятив автомобіль швидкої допомоги, який передали з Італії для потреб Старовижівської багатопрофільної лікарні.

Автомобіль передали на прохання священника Володимира Уляна, настоятеля храму Благовіщення Пресвятої Богородиці, за сприяння отця Юрія Мачалаби, священника парафії Святих Володимира та Ольги УГКЦ у місті Ліворно (Італія).

На освяченні були присутні голова Старовижівської громади Василь Камінський і директорка Старовижівської багатопрофільної лікарні Тетяна Свіржевська. Після освячення владика Йосафат зустрівся з головою громади й очільницею лікарні, які висловили вдячність за переданий автомобіль, а також обговорили інші потреби лікарні та подальшу співпрацю.

за матеріалами пресслужби Луцького екзархату